DNA Artist Bar

DNA Artist Bar

zaprasza

18 maja (niedziela) godz. 19.00

do Jazz Cafe POSK

na wieczór gorących rytmów, lirycznej mżawki, satyrycznego roju w ulach, jednym słowem - na porcję artystycznego miodu w kilodżulach.

Program (w ramach wywoływania LATA z lasu)

“MUZYCZNO-SATYRYCZNE WIBRACJE” 

W programie wystąpią:

Malwina Maniuk (wokal), Izabela Wilczyńska (wokal), Krzysztof Suwała (wokal), Krzysztof Werkowicz (wokal i instrumenty marki homemade), Michał Topolski (satyryczne monologi)

Joanna Puchała (miniatury taneczne) – LCD Dance Theatre – Dance Stops Trafficking

Tomasz Bura (fortepian), Filippo Dall’Asta (gitara akustyczna), Maciej Mikulski (gitara basowa), Xavi Munoz (perkusja)

Jola Zgłobicka i Art.Work Centre (pokaz egzystencjonalny letnich wibracji – kolor, materiał i ciało)

program według własnego scenariusza poprowadzą w języku Polenglish Dana Parys-White i Janusz Finder

Wstęp - £8

Mailowa rezerwacja miejsc (od 18 kwietnia):office.dnaartists@gmail.com 

Telefoniczna rezerwacja miejsc (od 5 maja): 07519 833 202 (Ania)

 

 

 

 

 

 

 

 

Kobieta odmieniona przez przypadki”  to program satyryczno-muzyczny autorstwa Dany Parys-White z Izabelą Wilczyńską w roli głównej oraz Michałem Topolskim, Krzysztofem Suwałą
i Błażejem Klepczarkiem (taniec) w rolach wspierających.
Izabela wyśpiewa gramatyczną interpretację życia kobiety odmienionej przez przypadki (w sensie dosłownym i metaforycznym),
a dialogi słowne z Michałem, wokalne z Krzysztofem i taneczne z Błażejem dopełnią dramaturgii. Oryginalne aranżacje muzyczne piosenek zaprezentuje Anita Łazińska (fortepian) i wspierający ją muzycy: Leszek Kulaszewicz na saksofonie, Maciej Mikulski na gitarze basowej i Staszek Zaleski na perkusji. Program poprowadzi Dana Parys-White.

 

 

Miejsce:  Matthews Yard Cafe Bar, Croydon, CR0 1FF.

Data: sobota, 25 stycznia 2014, godz. 18.00

informacje i rezerwacja biletów: dna.artist.bar@gmail.com a od 11 stycznia można będzie dokonać rezerwacji biletu pod numerem: 07519 833 202 (Agnieszka Pysk)

plakat

 

 

 

 

 

 

 

 

DNA Artist Bar

zaprasza

w niedzielę, 8 grudnia 2013 o godz. 18.00 do Jazz Cafe POSK

na

Świateczną Biesiadę Muzyczno-Satyryczną

 

Kolędy, pastorałki, autorskie piosenki świąteczne,

Santa-satyra z pastuszkiem i paroma baranami  na tubę, saksofon, gitary i fortepiany.

 

W programie przygotowanym i prowadzonym przez Danę Parys-White wystąpią:  Malwina Maniuk (vocal), Monika Lidke (vocal), Dominika Zachman (vocal), Izabela Wilczyńska (vocal), Anita Łazińska (vocal, piano, cajon), Ula Szczepanek (piano), Basia Kucharska (vocal), Tomasz Furmanek (gość wieczoru), Leszek Kulaszewicz (sax), Tom Chudy (piano), Maciej Mikulski (bass),  Michał Topolski (monologi), Krzysztof Werkowicz (vocal, tuba), Jacek Jezierzański (monolog), Paweł Fesyk (art flashmobs), Bartek Nowak (nagłośnienie PLUS +), Jola Zgłobicka (make-up artist, gość wieczoru), Ela Koncka (światła).  

 

Postaramy się, by w ten wieczór

WSZYSCY GADALI LUDZKIM GŁOSEM

a instrumenty grały na swojską, świąteczną nutę.

 

Informacje i rezerwacja:

 

dna.artist.bar@gmail.com

lub

mob.  07519 833 202 (Agnieszka Pyśk od 24 listopada)

 

cena biletu: £8 (plus świąteczna oferta w barze)

 

plakat 

 

 

 -----------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

DNA Artist Bar


we współpracy z Jazz CafePOSK oraz Leszek Kulaszewicz Quartet

zaprasza

6 października (niedziela) godz. 17.30

do Jazz Cafe POSK

na wieczór składający się z dwóch koncertów w wykonaniu grupy DNA Artist Bar w kolaboracji
z Leszek Kulaszewicz Quartet i Anitą Łazińską.

Pierwsza część programu nosi tytuł: „Miłosny Wachlarz” i będzie to autorska interpretacja tego, co jest motorem i misterium naszego życia – MIŁOŚCI. Izabela Wilczyńska (wokal), Basia Kucharska (wokal) i Michał Topolski (monologi) zaproszą Was do satyrycznego swingu i lirycznego wzruszenia w hołdzie tej, która pompuje w żyłach krew, wodzi nas na pokuszenie, czasami odbiera rozum i rozsądek, ale zawsze nadaje treści wschodom i zachodom słońca. Akompaniament we własnych aranżacjach muzycznych zapewnią: Anita Łazińska, Tom Chudy oraz Leszek Kulaszewicz Quartet.

 W drugiej części Leszek Kulaszewicz Quartet w skladzie: Leszek Kulaszewicz – sax, Tomasz Bura – fortepian, Mark Lewandowski – gitara basowa i Asaf Sirkis - perkusja wraz z Anitą Łazińską (wokal) zaprezentują „Swingującą Warszawiankę”. Miłość do Ojczyzny często burzyła mury i je stawiała, bo zawsze była nieodzownym elementem naszej tożsamości. Piosenki patriotyczne na przestrzeni lat w swingowych interpretacjach rozkołyszą Wam serca i pamięć.

Program według własnego scenariusza poprowadzi Dana Parys-White.

Charakteryzacja – Jola Zgłobicka / the Art.Work Training Centre


Wstęp na wieczór - £8 lub na jeden koncert - £6

Mailowa rezerwacja miejsc (od 8 września):  dna.artist.bar@gmail.com

Telefoniczna rezerwacja miejsc (od 23 września): 07519 833 202 (Agnieszka)

 
plakat
 
 
 
-----------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

 

 

DNA Artist Bar zaprasza na

program satyryczno-muzyczny do tekstów Dany Parys-White

 

“KOBIETA ODMIENIONA PRZEZ PRZYPADKI”

 

Miejsce:

Jazz Cafe POSK, London, W6 0RF 

Tube:  Ravenscourt Park lub Hammersmith

Data:

14 lipca (niedziela), godz. 18.30

 

Po szczególnie pochlebnym przyjęciu majowej premiery programu satyryczno-muzycznego
do tekstów Dany Parys-White “Kobieta odmieniona przez przypadki”, mamy niewątpliwą przyjemność ponownej jego prezentacji w Jazz Cafe POSK, London.   ZAPRASZAMY bardzo gorąco na naszą autorską muzyczną satyrę, którą wzbogacą dwa utwory autorstwa lubelskiego artysty, Jana Kondraka.  Program wypełnią ekspresyjne interpretacje piosenek aktorskich,
które wyśpiewa i wygra dla Was na scenie utalentowana aktorka i wokalistka, Izabela Wilczyńska. Utwory muzyczne przeplatane będą satyrą i odrobiną liryki w wykonaniu aktora lubującego się w formach satyrycznych, Michała Topolskiego. Klimat programu uzupełni swoimi wysublimowanymi układami choreograficznymi tancerz-aktor sceny międzynarodowej, Błażej Klepczarek.  Klimatyczne aranżacje muzyczne piosenek (z fragmentami własnych kompozycji) zaprezentuje Anita Łazińska (fortepian) i wspierający ją muzycy: Leszek Kulaszewicz
na saksofonie, Maciej Mikulski na gitarze basowej i Staszek Zaleski na perkusji. 
Całość poprowadzi autorka programu, Dana Parys-White.

 

Pomysł na ten program podsunęła Gramatyka Życia, z którą obcuje na co dzień każdy z nas.  Okazało się, że gramatyczna odmiana przez przypadki, wydaje się bardzo adekwatnym instrumentem w analizie życia kobiety.  Jej deklinację zaczniemy od CELOWNIKA ...

 

Stroną wizażu i kostiumów zajmą się: Jola Zgłobicka, Diana Piątek i the Bridal Gallery. Rejestracja filmowa: Andrea Klim.

 

Chcemy też podziękować Marcinowi Andrzejewskiemu i Bogusiowi Mastaj za udostępnienie zdjęć ich autorstwa na nasz plakat!

 

Cena biletu: £6   /  informacje i rezerwacja biletów: dna.artist.bar@gmail.com  a od 1 lipca
u Agnieszki Pysk można będzie dokonać rezerwacji biletu telefonicznie pod numerem:   07519 833 202.

 

plakat

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Program satyryczno-muzyczny do tekstów Dany Parys-White “KOBIETA ODMIENIONA PRZEZ PRZYPADKI”

Miejsce:  Jazz Cafe POSK, London, W6 0RF, Tube:  Ravenscourt Park lub Hammersmith
Data: 12 maja (niedziela), godz. 18.30

ZAPRASZAMY bardzo gorąco na naszą następną autorska produkcję muzyczno -satyryczną KOBIETA ODMIENIONA PRZEZ PRZYPADKI” (zdjęcie ulotki w załączniku).  Program będzie pełen piosenek ekspresyjnych, aktorskich (tu zaznaczę, że 2 z prezentowanych piosenek są autorstwa mojego przyjaciela, Jana Kondraka), które wyśpiewa i wygra dla Was na scenie utalentowana aktorka i wokalistka, Izabela Wilczyńska. Utwory muzyczne przeplatane będą satyrą i odrobiną liryki w wykonaniu aktora lubującego się w formach satyrycznych, Michała Topolskiego. Klimat programu podkreśli tancerz-aktor sceny międzynarodowej, Błażej Klepczarek, swoimi wysublimowanymi układami tanecznymi. Oryginalne aranżacje muzyczne piosenek (z elementami własnych kompozycji) zaprezentuje Anita Łazińska (fortepian) i wspierający ją muzycy: Leszek Kulaszewicz na saksofonie, Maciej Mikulski na gitarze basowej i Staszek Zaleski na perkusji.  Całość poprowadzi autorka programu.

Stroną wizażu i kostiumów zajmą się: Jola Zgłobicka. Diana Piątek i the Bridal Gallery. Chcę też podziękować Bogusiowi Mastaj za udostępnienie zdjęcia jego autorstwa na nasz plakat! Cena biletu: £6   /  informacje i rezerwacja biletów:dna.artist.bar@gmail.coma od 1 maja u Agnieszki Pysk można będzie dokonać rezerwacji biletu telefonicznie pod numerem: 07519 833 202 (Agnieszka)

 

plakat