MamyCel.pl

Rusza IX edycja spotkań z cyklu „Pasja sposobem na życie” Musisz tam być!


W sobotę15 listopada w klubokawiarni Cafe Szafe na ul. Felicjanek 10 w Krakowie  odbędzie się kolejne, niezwykle twórcze i inspirujące spotkanie z cyklu „Pasja sposobem na życie” na które zapraszają portal mamycel.pl oraz Małopolanki tworzą…

Start: godzina: 11.00 - Koniec: 16.00 

Tego nie można przegapić! To już kolejna edycja pełna twórczych inspiracji, przepełniona pasją oraz ludźmi dla których pasja stała się nieodłącznym elementem życia. Przyjdź na spotkanie! Może i Ty odkryjesz tam swoją pasję, odnajdziesz inspirację? 

W programie:

* Warsztaty  soap karvingowe – absolutna nowość na polskim rynku!

Podczas warsztatów na spotkaniu z cyklu „Pasja sposobem na życie” uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję nie tylko podziwiać cudowne dzieła mistrza ale również sami spróbują sił w wycinaniu i tworzeniu zachwycających motywów kwiatowych w mydłach! 

Rzeźbione mydełka są prawdziwą nowością na polskim rynku. Po latach niedoceniania w ostatnich miesiącach nastąpił prawdziwy rozwój tej odmiany carvingu . A wszystko to za sprawą Tomasza Szpalek ,którego świeże spojrzenie na soap carving , nowatorskie pomysły dotyczące techniki przygotowania mydełka carvingowego i ciekawe niespotykane dotąd w Polsce wzornictwo zainspirowało do podążania jego śladem innych miłośników sztuki carvingu. 

To nie koniec atrakcji! A co nas jeszcze czeka?

* Pokaz florystyczny "Jesień zaklęta w kwiatach" w wykonaniu znakomitej artystki, Mistrzyni Regionu Małoposkiego w kategorii Juniorów - Agnieszki Błaszczyk. 

Niech początek jesieni będzie dla nas wszystkich inspiracją do wytężonej pracy i kreatywnych pomysłów! Niech ten sobotni dzień będzie znakomitą propozycją dla wszystkich, którzy kochają kwiaty, owoce i szukają inspiracji!

Otwórzmy się na wyjątkowe, jesienne propozycje Pani Agnieszki! Zobaczmy jak ubranym w przepiękne barwy jesieni bukietom nadać nietypowe formy. Zobacz z czego wykonać jesienne kompozycje, jak ozdobić dom nietypowymi kwiatowymi dekoracjami i przekonaj się jakie to proste! 

* Wśród wielu atrakcji podczas IX edycji spotkań z cyklu "Pasja sposobem na życie" odbędą się również warsztaty kanzashi.

Zajęcia poprowadzi utalentowana i niezwykle twórcza specjalistka w tej dziedzinie, Pani Katarzyna Wadowiec właścicielka strony "Moje cudeńka”. Pod czujnym okiem Pani Katarzyny uczestnicy wydarzenia wykonają przepiękne opaski do włosów oraz odkryją tajniki sztuki kanzashi.

*
Na spotkaniu zagości również pasja Pana Koralika. Dariusz Gołębiewski znany jako Pan Koralik był chyba już we wszystkich miastach w Polsce. Jeździ po całym świecie, dzieli się swoją pasją i organizuje warsztaty. Koraliki to całe jego życie! Był bezdomny, ale dzięki pracy i swojej niezwykłej pasji uzbierał na mieszkanie. Teraz leczy chore nogi sprzedając koraliki.

Ponadto:

- wystawa prac gości specjalnych wydarzenia
- pamiątkowe zdjęcia
- konkursy z cennymi nagrodami
- okazja do poznania inspirujących ludzi i nawiązywania cennych relacji 

Dodatkową atrakcją będzie wyjątkowa nagroda konkursowa – profesjonalna sesja glamour dla jednej z uczestniczek spotkania. Sponsorem nagrody jest Anita Grzesikowska - fotografia. 

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą, choć na chwile oderwać się od codziennych zajęć i oddać twórczej fantazji!

Wstęp: 40 zł 

Zapisy i informacje: info@mamycel.pl 
Kontakt w sprawie współpracy: kontakt@mamycel.pl 

UWAGA! Liczba miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń.

Patroni medialni: portalpolski.pl, srebrnaagrafka.pl, zrobcie-hałas.pl, malopolskaonline.pl, tvculture.pl

Współpraca: eko-banka.pl, carving.net.pl, czarkoralikow.shoparena.pl, mona-salon.pl, Anita Grzesikowska – fotografia.

Szczegóły dotyczące poprzednich edycji znajdziecie na stronie:http://mamycel.pl/wyszukiwarka-artykulow.html,type,artykuly,articleCategory,46

 

 

 

 

Pasja wyobraźnią malowana - rusza kolejna edycja spotkań z cyklu "Pasja sposobem na życie."

W sobotę 27 września w klubokawiarni Cafe Szafe w Krakowie odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu „Pasja sposobem na życie”. Tego nie można przegapić! To już kolejna edycja pełna twórczych inspiracji, przepełniona pasją oraz ludźmi dla których pasja stała się nieodłącznym elementem życia. Tym razem wydarzenie odbędzie się pod hasłem „Pasja wyobraźnią malowana…”. Zapraszają portal mamycel.pl oraz Małopolanki tworzą…

 

27 września (sobota) 

Kawiarnia Cafe Szafe

ul. Felicjanek 10, Kraków  

Start: godzina: 11.00 - Koniec: 16.00

 

Przyjdź na spotkanie! Może i Ty odkryjesz tam swoją pasję, odnajdziesz inspirację? 

 

W programie:

 

- Gość specjalny Sylwia Czubaj - właścicielka bloga Eco Manufaktura zarazi uczestników spotkania swoją pasją. 

 

- Prezentacja na temat kreatywności czyli jak pobudzić w sobie kreatywność i sprawić by pomogła spełniać Nasze marzenia! Będzie trochę o kreatywności - czym jest, kiedy przeszkadza, co zrobić by ją rozwijać, jak stawiać sobie kreatywne cele i co zrobić, gdy kreatywności jest zbyt dużo i paraliżuje nasze działania. 

 

- Warsztaty malowania na tkaninie z Dominiką Radzikowską - Nikado Manufaktura.

 

Dekorowanie tkanin i malarstwo na tkaninach to wspaniała i wyjątkowo twórcza zabawa dla każdego. Z pomocą Dominiki Radzikowskiej - Nikado Manufaktura, specjalistki od malarstwa na tkaninach uczestnicy spotkania zagłębią się w tajniki malowania na jedwabiu oraz wykonają, wymalują i przyozdobią przepiękne woreczki ozdobne na różnego rodzaju bibeloty, zapachy czy drobne prezenty dla najbliższych. Podczas zajęć używane będzie białe płótno oraz farby, które zapewniają organizatorzy spotkania.

 

- Decoupage na tkaninie z Małgorzatą Klima - Pracownia Artystyczna Kredens

 

Kto powiedział, że metody decoupagu można stosować tylko na drewnianych skrzynkach? Równie ciekawe efekty możemy uzyskać wykorzystując technikę serwetkową na różnego rodzaju tkaninach. Pod okiem Małgorzaty Klima uczestnicy spotkania nauczą się jak w kilku krokach wyczarować i ozdobić przepiękne torby z motywem Decu. Płócienne torby zapewniają organizatorzy wydarzenia! Torby pozostaną własnością uczestników wydarzenia. 

 

Ponadto wiele innych atrakcji:

 

- Wystawa prac gości specjalnych Pani Dominiki Radzikowskiej i Małgorzaty Klima w tym między innymi kury ozdobne - jakich świat nie widział w tiulowej biżuterii, malarstwo - akwarele z kurami, rękodzieło, autorska odzież i biżuteria. Wszystko zaprojektowane i własnoręcznie wykonane. Proste formy, wysokogatunkowe tkaniny a na nich ręcznie malowane obrazy...

 

Do tego pyszności Małgorzaty Klima - pieczony chlebek z otrąb pszennych i własne masełko-jednym słowem bukiety z chleba i chlebowe koszyki –pyszne i bardzo zdrowe. Wszystko w ręcznie robionej oprawie!

 

- Dla każdej Pani coś wyjątkowego! Porady na temat pielęgnacji twarzy oraz zabiegi upiększające (zabieg z kwasem hialuronowym). 

 

- pamiątkowe zdjęcia

 

- okazja do poznania inspirujących ludzi i nawiązywania cennych relacji 

 

- konkursy z cennymi nagrodami! 

 

Wstęp: 40 zł

 

Zapisy i informacje: Iwona Dudziak info@mamycel.pl

Kontakt w sprawie współpracy: Beata Marszałek kontakt@mamycel.pl 

 

UWAGA! Liczba miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń.

 

 

 

 

 

Krawiecki raj czyli igła naprzód - nitka za nią” – VII edycja spotkań z cyklu „Pasja sposobem na życie”

 

Portal mamycel.pl oraz Małopolanki tworzą… mają zaszczyt zaprosić na VII edycję spotkań z cyklu „Pasja sposobem na życie”. Tym razem wydarzenie odbędzie się pod hasłem „Krawiecki raj czyli igła naprzód - nitka za nią”.

 

24 MAJA [sobota]

Kawiarnia Cafe Szafe

ul. Felicjanek 10, Kraków

Start: godz. 11.00 - koniec: 16.00

 

Tego nie można przegapić! To już kolejna edycja pełna twórczych inspiracji, przepełniona pasją oraz ludźmi dla których pasja stała się nieodłącznym elementem życia. Główną ideą spotkań jest promowanie wyjątkowych osobowości oraz ich osiągnięć, a także pokazanie innym, że życie stanie się o wiele lepsze, jeśli znajdziemy w sobie pokłady siły, odpowiednie zajęcie, postawimy sobie cel i będziemy robić w życiu coś wartościowego.

 

Zapraszamy do udziału w spotkaniu! Może i Ty odkryjesz tam swoją pasję, odnajdziesz inspirację?

 

Cykl „Pasja sposobem na życie” może okazać się idealnym pomysłem na spędzenie wolnego czasu, rozwijanie własnej kreatywności i poznanie ciekawych ludzi, którzy mogą zmobilizować do działania i zmienić nasz sposób patrzenia na rzeczywistość.

 

 

 

W programie:

 

- W pierwszej części spotkania odbędzie się prezentacja kosmetyków firmy Mary Kay Cosmetics. Nie zabraknie porad dotyczących makijażu i pielęgnacji twarzy. Podczas spotkania wszyscy uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję skorzystać z bezpłatnej konsultacji oraz z darmowego zabiegu (satynowe dłonie) poprawiającego gładkość i jędrność skóry rąk. Dodatkowo przedstawicielki firmy Mary Kay upiększą dwie wybrane uczestniczki wydarzenia wykonując na nich zabieg pielęgnacyjny twarzy oraz promienny makijaż dzienny.

 

- W drugiej części spotkania gość specjalny Olga - właścicielka bloga IGUSIOWO wprowadzi uczestników wydarzenia do świata patchworku i aplikacji, opowie o swojej pasji do szycia oraz zaprezentuje uczestnikom wydarzenia własnoręcznie wykonane przepiękne patchworkowe prace.

 

- Na koniec wisienka na torcie, a mianowicie twórcze warsztaty pod okiem Magdaleny Struzik z Bawełnianego Raju https://www.facebook.com/BawelnianyRaj?fref=ts.

Pani Magdalena opowie wszystkim zebranym o tym jak pasja do szycia stała się jej sposobem na życie, zaprezentuje swoje prace oraz pokaże jak powstają lalki TILDA.

Podczas warsztatów z myślą o Dniu Matki wszyscy uczestnicy wydarzenia uszyją dla swoich ukochanych mam cudowne tulipany oraz kwiatowe broszki.

 

Ponadto wiele innych atrakcji:

- pamiątkowe zdjęcia

- stoiska z rękodziełem

- konkursy z cennymi nagrodami

- okazja do poznania inspirujących ludzi i nawiązywania cennych relacji

 

Wstęp: 30 zł

UWAGA! Liczba miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą, choć na chwile oderwać się od codziennych zajęć i oddać twórczej fantazji!

 

Zapisy i informacje: info@mamycel.pl

Kontakt w sprawie współpracy: kontakt@mamycel.pl

 

Szczegóły dotyczące VII edycji oraz relacje z poprzednich edycji znajdziecie na stronie: http://www.mamycel.pl/wyszukiwarka-artykulow.html,type,artykuly,articleCategory,46

 

Patroni medialni:

www.portalpolski.pl

www.srebrnaagrafka.pl

www.zrobcie-hałas.pl

www.malopolskaonline.pl

www.tvculture.pl

 

Współpraca:

www.textilmania.pl

http://www.ladnetkaniny.pl/

http://mybeehouse.pl/

http://houseofcotton.pl/

https://www.facebook.com/Bawełniany

https://www.facebook.com/BlueSheepArt

http://allegro.pl/sklep/25670891_paula-art

http://paniniteczka.com/

http://www.artwytwornia.pl/

www.marykay.pl

http://igusiowo.blogspot.com

 

 

 

 

 

VI edycja spotkań z cyklu „Pasja sposobem na życie” w Krakowie

Portal mamycel.pl oraz Małopolanki tworzą…mają zaszczyt zaprosić na VI edycję spotkań z cyklu „Pasja sposobem na życie”. Ze względu na nadchodzący wiosenny czas oraz z uwagi na to, iż marzec to miesiąc kobiet, tym razem tematyka spotkania będzie poświęcona KOBIETOM!

 

22 MARCA [sobota]

Spazio Coffee & Cocktail Bar

ul. Szpitalna 9 (róg Szpitalnej i Tomasza)

31-021 Kraków

Start: godzina: 11.00 - Koniec: 16.00

 

Tego nie można przegapić! To już kolejna edycja pełna twórczych inspiracji, przepełniona pasją oraz ludźmi dla których pasja stała się nieodłącznym elementem życia. 

Główną ideą spotkań jest promowanie wyjątkowych osobowości oraz ich osiągnięć, a także pokazanie innym, że życie stanie się o wiele lepsze, jeśli znajdziemy w sobie pokłady siły, odpowiednie zajęcie, postawimy sobie cel i będziemy robić w życiu coś wartościowego. 

Zapraszamy na spotkanie! Może i Ty odkryjesz tam swoją pasję, odnajdziesz inspirację?

 

W programie:

 

- W pierwszej części spotkania o swojej fotograficznej pasji opowie Katarzyna Rudnik. W tej części spotkania 
zostanie również
zaprezentowana relacja z metamorfozy i sesji fotograficznej osoby, która wygrała konkursie organizowanym
przez portal mamycel.pl. Dodatkową atrakcją będzie pokaz makijażu wiosennego w wykonaniu
wizażystki Iwony Miernik
. Po pokazie będzie można oddać się w ręce Pani Iwony, która indy­wid­u­al­nie
zdradzi tajniki mak­i­jażu.
 

- W drugiej części spotkania prelekcja o analizie kolorystycznej i gość specjalny - doświadczona wizażystka i miłośniczka body paintinu Jovanka Czarnik.

 

- Kolejnym wyjątkowym punktem programu będzie prezentacja umiejętności wokalnych utalentowanej Julity Dusza i Rafała Tomkiewicza, studenta Akademii Muzycznej na kierunku wokalistyka, gdzie kształci się w zakresie śpiewu klasycznego.

 

- Na koniec twórcze inspiracje. Instruktorka Aleksandra Bojakowska znana wśród rękodzielników jako „Calista” wprowadzi uczestników spotkania do tematyki haftu sutaszowego. Pasjonatka odkryje tajniki tej pracochłonnej i bardzo efektownej techniki oraz poprowadzi mini warsztaty podczas których każda z osób biorących udział w spotkaniu wykona dla siebie przepiękną sutaszową zawieszkę.

 

Ponadto wiele innych atrakcji:

- pamiątkowe zdjęcia

- stoiska z biżuterią

- konkursy z cennymi nagrodami

- okazja do poznania inspirujących ludzi i nawiązywania cennych relacji 

 

Wstęp: 30 zł! 

 

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą, choć na chwile oderwać się od codziennych zajęć i oddać twórczej fantazji!

 

Zapisy i informacje:info@mamycel.pl

Kontakt w sprawie współpracy:kontakt@mamycel.pl 

 

UWAGA! Liczba miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń.

Szczegóły dotyczące VI edycji oraz relacje z poprzednich edycji znajdziecie na stronie: http://www.mamycel.pl/wyszukiwarka-artykulow.html,type,artykuly,articleCategory,46

Patroni medialni:

www.srebrna ania. Wszystkie szczegóły i regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ http://www.mamycel.pl/artykul/457/konkurs.quotmetamorfoza.na.wiosnequot.html

22 MARCA [sobota]
Spazio Coffee & Cocktail Bar
http://www.spazio-bar.pl/
ul. Szpitalna 9 (róg Szpitalnej i Tomasza)
31-021 Kraków

Start: godzina: 11.00 - Koniec: 16.00

Tego nie można przegapić! To już kolejna edycja pełna twórczych inspiracji, przepełniona pasją oraz ludźmi dla których pasja stała się nieodłącznym elementem życia.

Główną ideą spotkań jest promowanie wyjątkowych osobowości oraz ich osiągnięć, a także pokazanie innym, że życie stanie się o wiele lepsze, jeśli znajdziemy w sobie pokłady siły, odpowiednie zajęcie, postawimy sobie cel i będziemy robić w życiu coś wartościowego.

Dołącz do nas! Przyjdź na spotkanie! Może i Ty odkryjesz tam swoją pasję, odnajdziesz inspirację? Cykl „Pasja sposobem na życie” może okazać się idealnym pomysłem na spędzenie wolnego czasu, rozwijanie własnej kreatywności i poznanie ciekawych ludzi, którzy mogą zmobilizować do działania i zmienić nasz sposób patrzenia na rzeczywistość.

W programie:

- W pierwszej części spotkania o swojej pasji fotograficznej opowie
Katarzyna Rudnik Fotografia W tej części spotkania zostanie również zaprezentowana relacja z metamorfozy i sesji fotograficznej osoby, która wygra w naszym konkursie!

- W drugiej części spotkania prelekcja o analizie kolorystycznej i gość specjalny - doświadczona wizażystka i miłośniczka body paintinu Jovanka Czarnik
http://www.mamycel.pl/artykul/49/quotz.tecza.w.kieszeniquot.-.wywiad.z.jovanka.czarnik.doswiadczona.wizazystka.i.milosniczka.body.paintingu.html

Spędzasz dużo czasu na zakupach, wydajesz mnóstwo pieniędzy, Twoja szafa pęka w szwach, a Ty nadal nie masz się w co ubrać? Pora więc na ANALIZĘ KOLORYSTYCZNĄ!!!
Dla naszego gościa kolorystyka to nie tylko zespół barw, ale pasja, której poświęciła swoje życie. Podczas swojej prezentacji Jovanka nauczy nas jak dobrać odpowiednie kolory żeby podkreślić swoją urodę. Już nie będziesz miała problemów z dobraniem odpowiedniej garderoby i wyeksponowania w Tobie to co najlepsze! Dołącz do nas! Poczuj się pięknie i wyjątkowo – odmień swój wizerunek i własne samopoczucie!

- Kolejnym wyjątkowym punktem programu będzie występ wokalny utalentowanej Julity Dusza. W trakcie występu Julity wszystkich miłośników dobrej kawy, smacznego jedzenia, pysznych słodkości, oryginalnych drinków i win zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty Spazio Coffee & Cocktail Bar - partnera wydarzenia.

- Na koniec kolejny Gość Specjalny - Aleksandra Bojakowska znana wśród rękodzielników jako „Calista” wprowadzi nas do tematyki haftu sutaszowego. Instruktorka odkryje przed nami tajniki tej pracochłonnej i bardzo efektownej techniki. Uczestnicy spotkania będą mogli spróbować swoich sił w tworzeniu pięknej sutaszowej zawieszki.

Przygodę z sutaszem czas zacząć!
Program spotkania z Aleksandrą Bojakowską:
- wprowadzenie do tematyki haftu sutaszowego
- prezentacja techniki
- czym się rożni sutasz szyty od klejonego
- omówienie i przedstawienie niezbędnych rzeczy i materiałów do haftu sutaszowego. Dowiemy się jakie materiały wybrać, czym różnią się sznurki, koraliki, igły, nici, kleje, impregnaty itd...
- prezentacja schematów wykonania prostej zawieszki
- przedstawienie prac i możliwości jakie daje technika sutaszowa
- kilka słów na temat praw autorskich i zasad rynku oraz kultury sprzedaży
- projektowanie i wykonanie prostej zawieszki (próby utrzymania sznurków, prawidłowego ułożenia, próba połączenia sznurków, nauka wszywania koralików i zakańczania prac) W czasie wykładu stworzymy zawieszkę ze sznurków sutasz metodą klejenia.
- na koniec informacja o dalszych możliwościach uczenia się techniki. Co, gdzie i jak.

Ponadto wiele innych atrakcji:
- pamiątkowe zdjęcia
- stoiska z biżuterią
- okazja do poznania inspirujących ludzi i nawiązywania cennych relacji
- w trakcie spotkania odbędzie się loteria, w której będzie można wygrać bardzo atrakcyjne i cenne nagrody!

Wstęp: tylko 30 zł!

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą, choć na chwile oderwać się od codziennych zajęć i oddać twórczej fantazji!

Kontakt w sprawie współpracy, zapisy, i informacje: info@mamycel.pl

UWAGA! Liczba miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń.
agrafka.pl

 

Sponsorzy:

 

Sponsorami nagród w postaci perfum i kosmetyków są:

 Adam Przemyk oraz Julita Dusza – partnerzy biznesowi firmy FM Group Polska oraz Ewa Różana
- Menadżer firmy Avon.

 

 

 

 

V edycja spotkań z cyklu „Pasja sposobem na życie”
w Krakowie

 

 

 

18 stycznia 2014 w Krakowie odbędzie się kolejna V już edycja spotkań z cyklu „Pasja sposobem na życie”. Organizatorzy Beata Marszałek - portal mamycel.pl oraz Iwona Dudziak - Małopolanki tworzą… tym razem przeniosą uczestników w miniaturowy świat fantazji i dziecięcych marzeń!
W programie liczne atrakcje.

 

 

 

I CZĘŚĆ SPOTKANIA

W pierwszej części spotkania gość specjalny, artystka Sophie Karbo z Ukrainy przeniesie uczestników w świat dziecięcych marzeń. Opowie o sztuce tworzenia rzeźb z balonów oraz zaprezentuje interaktywny pokaz z udziałem publiczności.

 

 

 

II CZĘŚĆ SPOTKANIA

W drugiej części spotkania kolejny gość specjalny Lady Fanaberii i jej niezwykły, miniaturowy świat pasji. Pasjonatka zaprezentuje swoje imponujące miniaturowe dzieła oraz zdradzi tajniki ich tworzenia. Będziecie zachwyceni!

 

Po prezentacji Lady Fanaberia przeprowadzi warsztaty tworzenia miniaturek. Ponieważ styczeń to czas radości i dobrej zabawy na zajęciach nie może więc zabraknąć karnawałowych masek. Pod czujnym okiem Lady Fanaberii uczestnicy wykonają mini maski karnawałowe. Każda z osób biorących udział w warsztatach będzie miała możliwość wykonania 6 różnych miniaturowych masek karnawałowych wg. własnego gustu i upodobań kolorystycznych.

 

Zalety warsztatu:

 

- "posmakowanie" pracy z miniaturkami

- wykonanie "czegoś z niczego", czyli wykorzystanie resztek lakieru, brokatu i koralików

- uniwersalność - miniaturowe maski mogą posłużyć jako ozdoba w innych technikach: scrapbooking (np. przy wykonaniu kartki), decoupage (np. pudełko), jako miniaturka sama w sobie (pomysł: miniaturowy, wenecki sklepik z maskami), albo jako ozdoba stołu na balu.

 

 

III CZĘŚĆ SPOTKANIA

W trzeciej części spotkania same słodkości…. babeczki, czekoladki, roladki i inne desery . Pod okiem Agnieszki Czubali odbędą się warsztaty tworzenia miniaturowych smakołyków z masy fimo, a wszystko wyglądać będzie bardzo realistycznie i apetycznie! Uczestnicy spotkania wykonają komplet składający się z naszyjnika, kolczyków i bransoletki.

 

 

DODATKOWA PORCJA ATRAKCJI

 *Pamiątkowe zdjęcia

 *Wystawa prac wykonanych z masy fimo

 *Okazja do poznania inspirujących ludzi i nawiązywania cennych relacji

 *Konkursy z cennymi nagrodami!

 

 Zapisy, informacje oraz kontakt w sprawie współpracy:

 Iwona Dudziak info@mamycel.pl

 Beata Marszałek kontakt@mamycel.pl

 Wstęp: tylko 30 zł!

 Zapraszamy wszystkich, którzy chcą, choć na chwile oderwać się od codziennych zajęć i oddać twórczej fantazji!

 

18 STYCZNIA 2014 [sobota]

Kawiarnia Cafe Szafe

 ul. Felicjanek 10, Kraków

Start: godzina: 11.00 - Koniec: 16.00

 

UWAGA! Liczba miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń.

 

 

Sponsorzy:

 

Patronat medialny:

 

 

 

 

 

 

 

 

IV edycja spotkań z cyklu "Pasja sposobem na życie"
w Nowym Sączu

 

Portal www.mamycel.pl oraz Małopolanki tworzą… mają zaszczyt zaprosić na IV edycję
spotkań z cyklu „Pasja sposobem na życie”, która odbędzie się pod hasłem „ŚWIĘTA ODZIANE TRADYCJĄ”  7 grudnia 2013 roku. Tym razem Organizatorki spotkań, Beata Marszałek oraz Iwona Dudziak przenoszą się ze swoim wydarzeniem do NOWEGO SĄCZA!

 

7 GRUDNIA [sobota]

Stowarzyszenie Civitas Christiana

ul. Kardynała Wyszyńskiego 3, Nowy Sącz

 Start: godzina: 11.00 - Koniec: 16.00

 

 

 Tego nie można przegapić! To już kolejna edycja pełna twórczych inspiracji, przepełniona pasją oraz ludźmi dla których pasja stała się nieodłącznym elementem życia. 

 

 Główna ideą spotkań jest promowanie wyjątkowych osobowości oraz ich osiągnięć, a także pokazanie innym, że życie stanie się o wiele lepsze, jeśli znajdziemy w sobie pokłady siły, odpowiednie zajęcie, postawimy sobie cel i będziemy robić w życiu coś wartościowego. 

 

 Zapraszamy na spotkanie! Może i Ty odkryjesz tam swoją pasję, odnajdziesz inspirację? 

Cykl „Pasja sposobem na życie” może okazać się idealnym pomysłem na spędzenie wolnego czasu, rozwijanie własnej kreatywności i poznanie ciekawych ludzi, którzy mogą zmobilizować do działania i zmienić nasz sposób patrzenia na rzeczywistość. 

 

                             fot. Klaudia Kot

 

 W programie:

 

 O tradycjach świątecznych i słodkich prezentach opowie blogerka kulinarna z Nowego Sącza Judyta Deker.

 

Świąteczne warsztaty - pod okiem Uli Król. Uczestnicy wydarzenia  nauczą się jak wykonać świąteczne ozdoby miedzy innymi: 

 - kartkę z choinką z guzików

 - bileciki do prezentów

 - oraz świąteczny lampion

 

 Na koniec Gość Specjalny – znany wśród rękodzielników „Wujek Przyroda” oraz warsztaty robienia choinek i wianków z papierowej wikliny.

 

Spotkanie odbędzie się w świątecznej atmosferze, będą liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Do wygrania między innymi przepiękna biżuteria o wartości 140 zł ufundowana przez Sunflowerart.pl

 I wiele innych równie atrakcyjnych nagród. 

 

Podczas spotkania będzie można również zakupić prezenty pod choinkę oraz przecudne ozdoby świąteczne.

 

 Ponadto wiele innych atrakcji:

 - pamiątkowe zdjęcia

 - wystawa ozdób świątecznych

 - okazja do poznania inspirujących ludzi i nawiązywania cennych relacji 

- okazja do pochwalenia się swoimi pasjami i umiejętnościami 

 - w trakcie spotkania odbędzie się loteria, w której będzie można wygrać bardzo atrakcyjne
i cenne nagrody! 

 

 Wstęp: tylko 30 zł! 

 

 Zapraszamy wszystkich, którzy chcą, choć na chwile oderwać się od codziennych zajęć i oddać twórczej fantazji!

 

 Zapisy i informacje: info@mamycel.pl 

 

 UWAGA! Liczba miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń.

 

 Więcej informacji o spotkaniach znajdziecie na stronie: 

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Portal www.mamycel.pl oraz Małopolanki tworzą… mają zaszczyt zaprosić na III edycję spotkań z cyklu „Pasja sposobem na życie”.

 

16 listopada [sobota]

Cafe Szafe

ul. Felicjanek 10

31-104 Kraków

 

Start: godzina: 11.00 - Koniec: 16.00

 

Plakat:

 

Tego nie można przegapić! To już kolejna edycja pełna twórczych inspiracji, przepełniona pasją oraz ludźmi dla których pasja stała się nieodłącznym elementem życia.

 

Główna ideą spotkań jest promowanie wyjątkowych osobowości oraz ich osiągnięć, a także pokazanie innym, że życie stanie się o wiele lepsze, jeśli znajdziemy w sobie pokłady siły, odpowiednie zajęcie, postawimy sobie cel i będziemy robić w życiu coś wartościowego.

 

Przyjdź na spotkanie! Może i ty odkryjesz tam swoją pasję, odnajdziesz inspirację? Cykl „Pasja sposobem na życie” może okazać się idealnym pomysłem na spędzenie wolnego czasu, rozwijanie własnej kreatywności i poznanie ciekawych ludzi, którzy mogą zmobilizować do działania i zmienić nasz sposób patrzenia na rzeczywistość.

 

W programie:

 

 - W pierwszej części spotkania gość specjalny podróżniczka i fotograf Klaudia Kot https://www.facebook.com/KlaudiaKotFOTO?fref=ts zabierze uczestników spotkania w wirtualną podróż przez Islandię (slajdowisko). Dajcie się porwać na wycieczkę do Islandii… do kraju pełnego malowniczych wiosek, wulkanów, gejzerów i gorących źródeł… Zobaczcie zalążek islandzkiej cywilizacji… kadry z życia ludzi, miast i miasteczek. Poznajcie praktyczne porady podróżnika oraz dowiedzcie się, które miejsca warto odwiedzić….

 

 - Kolejnym punktem programu będą przydatne dla każdego warsztaty z podstaw fotografii rękodzieła. Będzie niezwykle kreatywnie i twórczo. Każda osoba biorąca udział w warsztatach będzie miała okazję pod okiem specjalistki, fotograf Anity Grzesikowskiej https://www.facebook.com/pages/Anita-Grzesikowska-fotografia/398462810163808?fref=ts

wykonać samodzielnie zdjęcie swoich prac. Będzie możliwość nie tylko do prezentacji swoich umiejętności i ukazania ich na fotografii…. Uczestnicy spotkania usłyszą również wiele cennych wskazówek, a przede wszystkim nauczą się jak za pomocą zdjęcia ukazać piękno przedmiotu. Zachęcamy wszystkie uczestniczki spotkania do przyniesienia przedmiotów wykonanych własnoręcznie. Wykonane przez Was zdjęcia poddane zostaną profesjonalnej obróbce przez fotografa. Dodatkową atrakcją i niespodzianką będą zdjęcia portretowe czyli „Pasja w obiektywie – ja i moja pasja”. Wszystkie osoby biorące udział w warsztatach otrzymają darmowe zdjęcie, które posłużyć będzie mogło potem jako wizytówka.

 

- W III części spotkania warsztaty decoupage czyli dwie godziny twórczego działania. Pod okiem Zuzy Senkara http://decustyle.blogspot.com/ uczestnicy spotkania ozdobią ramki na zdjęcia oraz poznają tajniki decoupage.

 

Ponad to wiele innych atrakcji:

 

- pamiątkowe zdjęcia

- wystawa przedmiotów wykonanych techniką decoupage

- okazja do poznania inspirujących ludzi i nawiązywania cennych relacji

- w trakcie spotkania odbędzie się loteria, w której będzie można wygrać bardzo atrakcyjne i cenne nagrody!

 

Wstęp: 30 zł!

 

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą, choć na chwile oderwać się od codziennych zajęć i oddać twórczej fantazji!

 

Zapisy i informacje:info@mamycel.pl

 

UWAGA! Liczba miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Więcej informacji na temat spotkań oraz fotorelacje z poprzednich edycji na stronie: http://www.mamycel.pl/spotkania-z-pasja.html i na: http://malopolankitworza.blogspot.com/ 

 

 

Patroni medialni:

 

Sponsorami i partnerami są:

 

Zapisy oraz informacje dotyczące współpracy:

 

Iwona Dudziak

e-mail: info@mamycel.pl

 

Beata Marszałek

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

 

 

 

 

Portal www.mamycel.pl oraz Małopolanki tworzą… zapraszają na II edycję spotkań z cyklu „Pasja sposobem na życie”.

 

"FILCOMANIA" II edycja spotkania z cyklu „Pasja sposobem na życie”

21 września 2013 [sobota]

Cafe Szafe

ul. Felicjanek 10

31-104 Kraków

Start: godzina: 10.00 - Koniec: 16.00

To już druga edycja przepełnionych pasją spotkań z cyklu „Pasja sposobem na życie” – nowatorskiego projektu Beaty Marszałek – portal mamycel.pl oraz Iwony Dudziak - „Małopolanki tworzą” skierowanego do wszystkich tych, którzy szukają inspiracji, motywacji do działania oraz możliwości zdobycia nowych, cennych umiejętności.

Motywem przewodnim kolejnej edycji jest hasło „Filcomania”.

 

Filc stosowany jest w wielu sferach ludzkiej działalności. Z jego kawałków powstaje niesamowita biżuteria, torebki, szale, kapelusze, dywany, filcowe zabawki, ubrania oraz różnego rodzaju ozdoby, dekorujące wnętrza domów.

 

Podczas kilkugodzinnego spotkania uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję zapoznać się z niezwykłą techniką filcowania na sucho i na mokro. Zapoznają się z różnymi gatunkami wełen oraz będą mieli okazję wziąć udział w warsztatach.

 

W programie:

Godz. 11.00 – 12.00

Pokaz filcowania na sucho, podczas którego uczestnicy wydarzenia zostaną wprowadzeni w świat filcu, oraz rodzajów technik filcowania artystycznego.

Prowadzenie: Dominika Radzikowska

Godz. 12.00 - 14.00

Mini warsztaty filcowania na sucho w technice tzw. "Needle felting". To bardzo czasochłonna technika polegająca na filcowaniu przy użyciu specjalnych igiełek. Wykonanie jednego misia to kilkugodzinny proces, polegający na rzeźbieniu w czesance.

Uczestnicy warsztatów będą mieli okazję zapoznać sie z techniką oraz nauczyć sie jak wykonać broszkę "głowa misia".

Prowadzenie: Agnieszka Sojko znana jako AgaFil Filc

Godzina 14.00 - 16.00

Mini warsztaty filcowania na mokro - kwiat na łodydze jako naszyjnik. W zależności od umiejętności uczestników warsztatów ozdoba kwiatowa będzie mniej lub bardziej rozbudowana.

Prowadzenie: Krystyna Drozdżowska

Ponad to:

- robótkowe wymianki

- wystawa przedmiotów wykonanych z tego niezwykle praktycznego materiału

- okazja do poznania inspirujących ludzi i nawiązywania cennych relacji

Wstęp (w tym udział w warsztatach): tylko 30 zł!

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą, choć na chwile oderwać się od codziennych zajęć i oddać twórczej fantazji!

Zapisy i informacje: info@mamycel.pl

Więcej informacji na stronie: https://www.facebook.com/events/513112998769515/

Zobacz relację z poprzedniej edycji spotkań z cyklu „Pasja sposobem na życie” na: http://www.mamycel.pl/artykul/342/29.czerwca.w.krakowie.odbylo.sie.pierwsze.spotkanie.z.cyklu.pasja.sposobem.na.zycie.html

 

Sponsorami i partnerami są:

 

 

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Małopolanki tworzą… Być kobietą z pasją oraz portal MamyCel.pl zapraszają na I edycję spotkań
z cyklu: Pasja sposobem na życie!

Podróżuj z pasją!

Już 29 czerwca 2013 rusza pierwsza edycja spotkań z cyklu „Pasja sposobem na życie” – nowatorskiego projektu Beaty Marszałek - mamycel.pl oraz Iwony Dudziak - „Małopolanki tworzą” skierowanego do wszystkich tych, którzy szukają inspiracji, motywacji, zachęty do działania oraz możliwości zdobycia nowych, cennych umiejętności i nawiązania interesujących przyjaźni.

Główna ideą spotkań jest promowanie wyjątkowych osobowości oraz ich osiągnięć, a także pokazanie innym, że życie stanie się o wiele lepsze, jeśli znajdziemy w sobie pokłady siły, odpowiednie zajęcie, postawimy sobie cel i będziemy robić w życiu coś wartościowego. Organizatorki spotkań Beata Marszałek i Iwona Dudziak poprzez spotkania mają nadzieję wzbudzić w uczestnikach pokłady energii, siły i wiary we własne możliwości.

Kilkugodzinne spotkania umożliwiają poznanie niezwykłych ludzi dla, których pasja stała się nieodłącznym elementem życia. Zaproszeni goście będą mieli możliwość zaprezentować innym swoją pasje, twórczość i dokonania, a uczestnicy spotkań będą mieli świetną okazję ku temu by zdobyć nowe umiejętności oraz wiedzę biorąc udział w cyklicznych warsztatach. Warsztaty poprowadzą wykwalifikowani instruktorzy z całej Polski.

 

Gościem specjalnym I spotkania pod hasłem „Podróżuj z pasją” będzie 29-letnia sądeczanka Karolina Lach, która 2 października 2011 roku ruszyła w podróż swojego życia. W 255 dni przejechała 53 tys. 734 km., zwiedziła 14 krajów, poznała setki ludzi i przeżyła niezliczone przygody o których opowie podczas spotkania.

 

 

godz. 11.00 – 16.00
Gimnazjum nr 28
ul. Bujaka 15 - Osiedle Kurdwanów

 

W programie:

11.00 – 13.00 Karolina Lach i jej podróż przez trzy kontynenty ( slajdowisko)

13.00 – 14.00 Rumunia i Ukraina jakiej jeszcze nie znamy – Justyna Mech i Marzena Dudziak opowiedzą nam jak samodzielnie zorganizowały sobie wyprawę do tych krajów. ( slajdowisko)

14.00 -16.00 Warsztaty scrapbooking - Album z podróży – warsztaty poprowadzi Kasia Juszkiewicz organizatorka spotkań Craftshow w Krakowie.

Kącik Malucha - dzieci do lat 10 wstęp wolny!

Wstęp 30 zł

(możliwość uczestniczenia tylko w slajdowiskach – cena 10 zł)

Warsztaty – 20 zł

 

 

Zapisy oraz informacje dla mediów, sponsorów i gości:

Iwona Dudziak
e-mail: info@mamycel.pl

Beata Marszałek
e-mail: kontakt@mamycel.pl

plakat

 

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

RUSZA AKCJA FOTOGRAFICZNA  „DZIEŃ OJCA DNIEM PORTRETÓW RODZINNYCH”

 

Drodzy Rodzice, Drogie Dzieci…

Dzień Matki już za kilka dni, a niebawem czekają nas dwa, kolejne równie ważne święta 
– Dzień Ojca oraz Dzień Dziecka.

 Czy zastanawialiście się już nad tym co może sprawić największą radość Waszym rodzicom
oraz dzieciom?

Czy zastanawialiście się nad tym co może stać się najpiękniejszym, niepowtarzalnym prezentem podarowanym na długie lata? Prezentem, który przypominałoby o Was i o Waszych wspólnych chwilach nawet za kilkadziesiąt lat?                  

TYM NAJPIĘKNIEJSZYM PREZENTEM SĄ FOTOGRAFIE!

To one zatrzymują kawałki czasu, ulotne chwile, wzruszające i piękne momenty naszego życia.  Czas mija nieubłagalnie, dzieci szybko rosną,  rodzina ewoluuje, a na pamiątkę pozostają fotografie. Są one idealną metodą na utrwalenie przelotnych chwil, do których można wracać
po wielu latach.

PORTAL MAMYCEL.PL, FOTOGRAFIA JULITA PAJĄK ORAZ AMBASADA MAKIJAŻU MAJĄ ZASZCZYT OGŁOSIĆ DZIEŃ OJCA DNIEM PORTRETÓW RODZINNYCH!

 

Spraw mamie, tacie lub swojemu dziecku niezwykły prezent w postaci zatrzymanego czasu! Zaproś rodziców lub zabierz swoje dziecko na niezwykłą, profesjonalną sesję zdjęciową na łonie natury. Podaruj swoim najbliższym chwile pełne pozytywnych uczuć, czułych gestów i emocji!

SESJA (CAŁEJ RODZINY, MAMY LUB TATY Z CÓRKĄ/SYNEM)  ODBĘDZIE SIĘ  23 CZERWCA 2013 ROKU W KRAKOWIE

Cena profesjonalnej sesji zdjęciowej to tylko 270 zł

Cena zawiera:

- profesjonalny makijaż dla wszystkich osób biorących w pojedynczej sesji zdjęciowej

- 5 ujęć w formacie JPG  - Fotograf przedstawi najlepsze zdjęcia z sesji, do wyboru wg własnego uznania

- wybrane zdjęcie zostanie zamieszczone na pamiątkowej deseczce w formacie A4

UWAGA! WŚRÓD OSÓB, KTÓRE ZGŁOSZĄ SWÓJ UDZIAŁ W SESJI ROZLOSOWANA ZOSTANIE  JEDNA DARMOWA  SESJA ZDJĘCIOWA DLA CALEJ RODZINY!

Zapraszamy całe rodziny, rodziców z małymi dziećmi jaki również dorosłe dzieci z własnymi rodzicami…

Termin nadsyłania zgłoszeń:

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 21 czerwca. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń!

Szczegółowe informacje na temat akcji oraz regulamin znajdziecie na portalu mamycel.pl  http://www.mamycel.pl/artykul/332/akcja.fotograficzna.dzien.ojca.dniem.portretow.rodzinnych.html  oraz na facebooku:  https://www.facebook.com/events/490518637685310/

 

Patroni medialni akcji:

www.rodzinnykrakow.pl

www.krakusik.pl

www.podwawelski.pl

www.mamopracuj.pl

www.tvculture.pl

 

 

 Zapraszamy serdecznie!

 

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Konkurs portalu mamycel.pl – „Praca z pasją”.

 

Portal www.mamycel.pl rozpoczyna kolejny konkurs z cyklu "Pasja sposobem na życie".
Tym razem tematem głównym będzie praca z pasją.

Jeśli udało Ci się przekształcić swoją pasję w pracę i możesz śmiało powiedzieć, że Twoja praca jest dla Ciebie jednocześnie pasją? Weź udział w konkursie!

Już teraz masz możliwość opowiedzieć światu o tym co jest dla Ciebie ważne - o swojej pracy
z pasją. Przyślij maila (list) do Redakcji portalu mamycel.pl i podziel się z innymi swoją historią. Opisz dlaczego wybrałeś/łaś taką, a nie inną pasję? Jakie kroki musiałeś/łaś podjąć, aby przeobrazić swoją pasję w pracę? A może napotkały Cię po drodze jakieś przeszkody? Nie pomijaj ich i także napisz o nich w liście.

Na podstawie najciekawszych historii powstaną artykuły, które następnie opublikowane zostaną na łamach portalu mamycel.pl oraz w mediach społecznościowych na profilach mamycel.pl
- Facebook https://www.facebook.com/MamyCel i NK http://nk.pl/#mamy_cel Dzięki temu możesz otworzyć swoje drzwi do sukcesu. Dowie się o Tobie i Twojej pasji wielu ludzi, wśród których z pewnością odnajdziesz jakieś pokrewne dusze. Nawiążesz nowe znajomości. Staniesz się inspiracją dla innych. Dodasz wiary i przywrócisz nadzieję na lepsze jutro niejednej osobie.

Zgłoszenia:

Zgłoszenia konkursowe prosimy kierować na adres e-mail: m.ulbin@mamycel.pl

W tytule maila wpisz „Praca z pasją”.

Zapoznaj się z regulaminem konkursu dostępnym na stronie: http://www.mamycel.pl/artykul/310/konkurs.praca.z.pasjaquot.html