Świąteczne klimaty

Kiermasz "Świąteczne Klimaty" - potrawy, dekoracje, prezenty, inspiracje.
Poczuj magię Świąt, posmakuj potraw świątecznych, zainspiruj się pięknymi dekoracjami, wybierz wyjątkowy prezent dla bliskich, zrób sobie świąteczną sesję zdjęciową.
Wszystko to w odświętnym wydaniu :)
 
20 grudnia w dawnym Kinie Kijów od godz. 11.00 do 18.00 poszukujący wyjątkowych prezentów będą mogli zapoznać się z ich bogatą ofertą.
Świąteczne Klimaty to:
Potrawy – świąteczne smaki – oryginalne pierogi, cwibak, pasztety z fasoli Piękny Jaś, aromatyczne pierniczki;
Dekoracje – ręcznie robione bombki, piękne stroiki pachnące prawdziwym świerkiem, wianki na drzwi;
Prezenty - kosmetyki, książki, zabawki, biżuteria, prezenty hand made dla każdego;
Inspiracje – czyli wszystko to co mieści się w granicach kreatywności Wystawców i związane jest ze Świętami Bożego Narodzenia.
 
Dodatkowo: degustacje potraw, świąteczne sesje zdjęciowe, kącik podróżnika dla dzieci, możliwość zdobycia autografów i dedykacji od – światowego podróżnika, autora książki „Tańce wśród Piratów”, a wszystko to przy świątecznych melodiach.
 
O godzinie 13.00 oraz 16.00 zapraszamy wszystkie Dzieci na wspólne robienie ozdób świątecznych! Dołączcie do nas i wykonajmy najdłuższy łańcuch choinkowy.
 
Zapraszamy wszystkich, którzy tak jak my, lubią dzielić się zamiłowaniem do tego magicznego czasu. Dzięki zgromadzonym na kiermaszu osobom i produktom Święta staną się jeszcze bardziej wyjątkowe i magiczne.