Teatr Rozrywki w Chorzowie

5.edycja projektu

„Obserwatorium Artystyczne Entrée”

już ruszyła!

 

Zapraszamy wszystkich twórców i artystów niezależnych, działających w obszarze teatru do zgłoszenia swojego spektaklu i wzięcia udziału w projekcie Entrée.

Najlepsze wydarzenia pokażemy na Małej Scenie Teatru Rozrywki już jesienią. A zwycięzca będzie mógł podjąć pracę nad nowym spektaklem, obejmując rezydencję na deskach naszej sceny. My wesprzemy go, dając możliwość korzystania z profesjonalnej pomocy i warunków technicznych.

Wystarczy przesłać do nas zgłoszenie wraz z załącznikami określonymi w regulaminie dostępnym na stronie www.teatr-rozrywki.pl do 30 czerwca 2014 r.

 

Projekt Entrée został przygotowany z myślą o młodych artystach niezależnych, którzy poruszają się w obszarze teatru, tańca, happeningu, instalacji, performance itp., którzy mają odwagę poddawać się krytyce i ocenie, podejmować otwartą dyskusję, chcą pytać i być pytani. Pragniemy wspierać ich dążenia, udostępniając profesjonalny sprzęt i obsługę techniczną.

Po każdej prezentacji odbędzie się rozmowa publiczności z twórcami.

Dla widzów możliwość głosowania i wybrania Zwycięzcy, a najbardziej aktywnych obserwatorów nagradzamy!

 

NASI LAUREACI:

 

Entrée 1. Grupa Teatralna „Bez paniki”, spektakl „Maszynopis”; efektem rezydencji był spektakl „Bierzcie i jedzcie”.

Entrée 2. Teatr Tańca „Navras”, spektakl „Polemiki”; efektem rezydencji był spektakl „Łupina”.

Entrée 3. Helena Ganjalyan-Pisarek, Paulina Giwer, Nina Minor i Magdalena Fejdasz, spektakl „Shakespeare It”; efektem rezydencji był spektakl „DOWÓD OSOBISTY”

Entrée 4. Furu Kolektyw, spektakl „Szum”; premiera nowego spektaklu w czerwcu 2014 r.

 

Zapraszamy twórców oraz wszystkich zainteresowanych teatrem. Bądźcie świadkami i kreatorami pozytywnego klimatu twórczego!

 

 

 

 

 

Teatr Rozrywki w Chorzowie 41-500 ul. M. Konopnickiej 1 tel. 32/ 346 19 36 kom. 667310588